Saturday 27 April 2024

Πρόσκληση συμμετοχής φοιτητών σε 3 διεθνείς διαγωνισμούς στο πλαίσιο του 1600th anniversary of Venice city & του SUN network

Οι διαγωνισμοί αφορούν πρόσκληση για υποβολή υποψηφιότητας σε:

• Video contest
  • T-Shirt Pattern Design Contest
  • Essay Contest (H γλώσσα υποβολής είναι στα Ελληνικά και χρειάζεται να υποβληθεί με συνημμένη μετάφραση στα Αγγλικά) .

– Προθεσμία υποβολής: 30 Ιουνίου 2022.

– Αναλυτικές πληροφορίες σχετικά με την υποβολή υποψηφιοτήτων και το διαγωνισμό, στα επισυναπτόμενα δύο αρχεία  και για επιπρόσθετες διευκρινίσεις απευθείας στην γραμματέα του δικτύου Ms. Heeyeong Kim (Cristina) : (sunofficial.generalassembly@gmail.com ).

Οι φοιτητές που επιθυμούν να λάβουν μέρος, παρακαλούνται, αφού υποβάλλουν την υποψηφιότητά τους μέσω των αντιστοίχων υποδεικνυόμενων ηλεκτρονικών διευθύνσεων στην επισυναπτόμενη αφίσα , να ενημερώσουν σχετικά και το Τμήμα Διεθνών Σχέσεων στο email internat-rel@auth.gr.

Σχετικά Αρχεία