Tuesday 19 March 2024

ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΩΝ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ COVID-19 ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε. ΣΧΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ Α.Π.Θ.

Κατόπιν απόφασης της υπ’ αριθμ. 466/13-10-2021 Συνέλευσης του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μ.Μ. Ε.  της Σχολής Ο.Π.Ε. του Α.Π.Θ., ορίστηκαν τα ακόλουθα μέλη Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού του Τμήματος, ως Τοπικοί Υπεύθυνοι COVID-19 :

Χρήστος Φραγκονικολόπουλος, Kαθηγητής του Τμήματος

Στοιχεία Επικοινωνίας : Τηλέφωνο κινητό : 6993226974, E-mail chfragk@jour.auth.gr

Νικόλαος Τσιγγίλης, Αναπληρωτής Καθηγητής του Τμήματος

Στοιχεία Επικοινωνίας : Τηλέφωνο κινητό : 6973026680, E-mail : ntsigilis@jour.auth.gr

Φοιτητές ή άλλα μέλη του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μ.Μ.Ε. της Σχολής Ο.Π.Ε. του Α.Π.Θ., μπορούν να επικοινωνούν με τους Τοπικούς Υπευθύνους COVID-19 όταν αυτό κρίνεται απαραίτητο, ως εξής :

• Από Δευτέρα έως Παρασκευή, η επικοινωνία πραγματοποιείται με γνωστοποίηση κάθε περιστατικού αρχικά μέσω e-mail και στους δύο (2) Υπευθύνους και εφόσον δεν υπάρξει άμεση ανταπόκριση, καλείτε στα κινητά τηλέφωνα που αναγράφονται παραπάνω.
  • Σάββατο και Κυριακή, η επικοινωνία διεξάγεται με αποστολή e-mail.