Tuesday 30 April 2024

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Ένα σοβαρό τεχνικό λάθος στην πλατφόρμα του μαθήματος Μεθοδολογία Έρευνας Μαζικής Επικοινωνίας (ΑΓΕ1300-ΜΜ0400) στο e learning, έχει δημιουργήσει σοβαρό πρόβλημα από το μεσημέρι της Τρίτης 6/2, που εμποδίζει τόσο στην ορατότητα του μαθήματος από τους/τις φοιτητές/τριες, όσο και στην αποστολή e mail στους/στις εγγεγραμμένους/ες στο μάθημα.

Σύμφωνα με διαβεβαιώσεις από το ΚΗΔ, για διαδικαστικούς λόγους το πρόβλημα δεν μπορεί να αποκατασταθεί πριν από το πρωί της Πέμπτης 8/2.

Ως εκ τούτου, ενόψει της γραπτής εξέτασης για το μάθημα την Πέμπτη 8/2, οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που το έχουν δηλώσει για το χειμερινό εξάμηνο του ακ. έτους 2023-24, καλούνται να εισέλθουν άμεσα στην πλατφόρμα με αυτοεγγραφή και χωρίς κλειδί, ώστε να πληροφορηθούν την αναρτημένη από την Τρίτη 6/2 ανακοίνωση για τον τρόπο διεξαγωγής της εξέτασης.

Επίσης, το βράδυ της Τετάρτης 7/2, θα αναρτηθούν οι ομάδες/γκρουπ των φοιτητριών/τών που θα συνδεθούν σε συγκεκριμένους συνδέσμους στο Zoom, για την εξέταση.