Thursday 25 April 2024

Εγγραφές στο Εργαστήριο της Διαδικτυακής Δημοσιογραφίας (ΔΗ0200) – Εαρινό Εξάμηνο 2021-22

Καλούνται όσοι φοιτητές/τριες βρίσκονται στο 6ο ή σε μεγαλύτερο εξάμηνο των σπουδών τους και θέλουν να παρακολουθήσουν το εργαστηριακό μέρος του υποχρεωτικού μαθήματος κατεύθυνσης Δημοσιογραφίας “ΔΗ0200 Διαδικτυακή δημοσιογραφία” στο εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2021-2022, να δηλώσουν συμμετοχή στην παρακάτω φόρμα. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Προσοχή: Καθώς το μάθημα δεν περιλαμβάνεται στο νέο πρόγραμμα σπουδών, δυνατότητα συμμετοχής στο εργαστήριο έχουν μόνο οι φοιτητές/τριες της κατεύθυνσης “Δημοσιογραφία”.

Το εργαστήριο θα γίνεται κάθε Παρασκευή 17:00-19:00 στη Νησίδα Υπολογιστών (5ος όροφος) του κτηρίου επί της οδού Εγνατίας 46.

Οι παρακολουθήσεις του εργαστηρίου είναι υποχρεωτικές.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τον διδάσκοντα στη διεύθυνση patsar@auth.gr

Ενημέρωση 18/2/2022

Το τμήμα του εργαστηρίου έχουν συμπληρωθεί. Αν θέλετε να παρακολουθήσετε το εργαστήριο και έχετε επιλέξει την κατεύθυνση Δημοσιογραφία, στείλτε ένα email στην διδάσκοντα (patsar@auth.gr). Θα ειδοποιηθείτε σε περίπτωση που υπάρχει κενή θέση.