Wednesday 24 April 2024

ΥΠΟΤΡΟΦΙΕΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ & ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ SUMBAWA ΤΗΣ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι, κατόπιν πρόσκλησης της Πρεσβείας της Δημοκρατίας της Ινδονησίας στην Αθήνα, στην ιστοσελίδα του Τμήματος Σπουδών έχει αναρτηθεί ανακοίνωση προγράμματος υποτροφιών για αλλοδαπούς/-ές υποψήφιους/-ες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Sumbawa, που αφορούν σε α) αγγλόφωνες προπτυχιακές σπουδές στις Σχολές Αγροτικής Τεχνολογίας, Βιοτεχνολογίας, Επικοινωνίας, Οικονομικών & Επιχειρήσεων, Πολυτεχνικής, Ψυχολογίας και β) αγγλόφωνο διεπιστημονικό πρόγραμμα μεταπτυχιακών σπουδών στη Διοίκηση Καινοτομίας.

Η υποτροφία συνίσταται σε απαλλαγή από τα τέλη φοίτησης, διαμονή, μηνιαίο επίδομα διαβίωσης και αεροπορικό εισιτήριο μετ’ επιστροφής.

Η αίτηση, με τα απαραίτητα δικαιολογητικά, υποβάλλεται έως τις 27 Ιουλίου 2020.

Τμήμα Σπουδών