Tuesday 16 April 2024

Συμμετοχή στις επιτροπές ΑΠΘ

Αγαπητά μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας,

Σας γνωστοποιούμε ότι πρόσφατα έχουν συσταθεί και δραστηριοποιούνται για την υποβοήθηση του έργου των Πρυτανικών Αρχών, οι παρακάτω επιτροπές:

• Επιτροπή Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας
  • Παρατηρητήριο Φοιτητών Ευαίσθητων Κοινωνικών Ομάδων
  • Επιτροπή Κοινωνικής Πολιτικής & Υγείας
  • Επιτροπή Ψυχολογικής Υποστήριξης
  • Επιτροπή για Θέματα Φύλου & Ισότητας
  • Επιτροπή Εθελοντισμού
  • Επιτροπή Κατασκήνωσης Καλάνδρας
  • Επιτροπή Βιώσιμης Κινητικότητας & Προσβασιμότητας
  • Επιτροπή Πολιτιστικής Πολιτικής
  • Επιτροπή Ολοκληρωμένης Περιβαλλοντικής και Αισθητικής Διαχείρισης

Στο πλαίσιο αυτό, σας προσκαλούμε να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας για να υποστηρίξετε εθελοντικά το έργο των ανωτέρω επιτροπών, ώστε να επιτύχουμε όλοι μαζί το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.

Οι εργαζόμενοι που επιθυμούν να συμμετάσχουν, παρακαλούνται να αποστείλουν ηλεκτρονικά, συμπληρωμένη τη φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος που βρίσκεται στον σύνδεσμο: http://www.auth.gr/news/anouncements/18537 έως και 30/04/2015, στην διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου vrect-secretary-hr@auth.gr.

(Πληροφορίες-επικοινωνία, Άρτεμις Πλουμπή, Γραφείο Αναπληρώτριας Πρύτανη Ανθρώπινων Πόρων, Τ. 2310996713, 2310996708, F. 2310996729).

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για το ενδεχόμενο ενδιαφέρον που θα επιδείξετε.

Με εκτίμηση,
καθηγήτρια Παρασκευή Κ. Αργυροπούλου − Πατάκα,