Friday 29 March 2024

Διοργάνωση διεθνούς διαγωνισμού αγόρευσης 3rd S-DECOS 2021

Θέμα: «Προοπτικές των φοιτητών στην εποχή της τεχνητής νοημοσύνης και των Μεγα-δεδομένων: Ευκαιρίες & προκλήσεις»

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων : 30 Οκτωβρίου 2021. Οι υποψήφιοι φοιτητές θα πρέπει να υποβάλλουν το βίντεο της ομιλίας τους (στα ελληνικά με αγγλικούς υπότιτλους) μέσω της ιστοσελίδας http://www.sun-silkroadia.org/page/activity02_3/ μαζί με τα γραπτά χειρόγραφα (στα αγγλικά και στα ελληνικά) ή να τα στείλουν στη διεύθυνση sunofficialdecos@gmail.com. Διάρκεια ομιλίας- 5- 10 λεπτά.

Δείτε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την υποβολή υποψηφιοτήτων και το διαγωνισμό εδώ.

Για οποιοδήποτε ερώτημα σχετικά με το διαγωνισμό, οι φοιτητές μπορούν να απευθυνθούν στο email sunofficialdecos@gmail.com.

Οι φοιτητές που επιθυμούν να λάβουν μέρος, παρακαλούνται, αφού υποβάλλουν την υποψηφιότητά τους στην ιστοσελίδα του SUN Network, να ενημερώσουν σχετικά και το Τμήμα Διεθνών Σχέσεων στο email internat-rel@auth.gr.

Τμήμα Διεθνών Σχέσεων