Wednesday 24 April 2024

Γενική Συνέλευση Ειδικής Σύνθεσης

Αριθμός συνεδρίασης : 106

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούνται τα μέλη της Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας, μέλος της οποίας έχετε οριστεί (απόφαση Συγκλήτου 2765/5-11-03), να προσέλθουν σε συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 9 Μαΐου 2012 και ώρα 10.00 π.μ.                                                                         στην αίθουσα 2, 2ος όροφος του κτηρίου του Τμήματος (Εγνατία 46).

Σε περίπτωση μη απαρτίας θα επαναληφθεί στις 10.30 π.μ. την ίδια ημέρα και στον ίδιο τόπο.

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ (αριθμ. 106)

1. Προκήρυξη μιας θέσης Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Εφαρμογές Τεχνολογιών Πληροφορικής και Επικοινωνιών στα Μ.Μ.Ε.», μετά από αίτηση για εξέλιξη του αναπληρωτή καθηγητή κ. Ανδρέα Βέγλη.
  2. Πρόταση σχετικά με προκήρυξη στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με αλλαγή γνωστικού αντικειμένου «Ανάλυση λόγου των Μ.Μ.Ε.» (αίτηση εξέλιξης επίκουρου καθηγητή κ. Π. Πολίτη).
  3. Προκήρυξη μιας θέσης Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα της επίκουρης καθηγήτριας με γνωστικό αντικείμενο «Δημοσιογραφία, Έρευνα και Νέες Τεχνολογίες»μετά από αίτηση για  εξέλιξη της λέκτορος κ. Ευγενίας Σιαπέρα.
  4. Προκήρυξη μίας θέσης Δ.Ε.Π. που προέρχεται από θέση που κηρύχθηκε άγονη.
  5. Συγκρότηση Εκλεκτορικού Σώματος μιας θέσης Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Επικοινωνία-Πολιτική Επικοινωνιών».
  6. Συγκρότηση Εκλεκτορικού Σώματος μιας θέσης Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή  με γνωστικό αντικείμενο «Δίκαιο και Επικοινωνία».
  7. Ορισμός τριμελών εξεταστικών επιτροπών για την κρίση των διπλωματικών εργασιών των μεταπτυχιακών φοιτητριών ( κ.κ.  Β. Μπαρμποπούλου, Ε. Τσαλκατίδου).
  8. Φοιτητικά
  9. Ανακοινώσεις-Αιτήσεις-Προτάσεις.