Saturday 20 April 2024

Ανακοίνωση προσφοράς δωρεάν διαδικτυακών μαθημάτων Κινέζικης Γλώσσας διάρκειας 2 εβδομάδων

Από το συνεργαζόμενο με το ΑΠΘ Πανεπιστήμιο Shanghai Lixin University of Accounting and Finance της Κίνας, παραλήφθηκε η παρακάτω ηλεκτρονική αλληλογραφία μες το συνημμένο της.

Αφορά πρόσκληση προς τους φοιτητές του ΑΠΘ (προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς) για συμμετοχή στο πρόγραμμα “Lixin Chinese Bridge live streaming learning camp ” δωρεάν διαδικτυακών μαθημάτων Κινέζικης Γλώσσας διάρκειας 2 εβδομάδων (17 – 28. 10.2022).

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαβάσουν προσεχτικά το συνημμένο αρχείο και να υποβάλλουν την αίτηση συμμετοχής τους on-line επισκεπτόμενοι το link: https://www.wjx.top/vm/PXykSrH.asp ή κάνοντας χρήση του QR code που εμπεριέχεται στο συνημμένο αρχείο.

Καταληκτική ημερομηνία αιτήσεων συμμετοχής είναι η 30η Σεπτεμβρίου 2022.

Για επιπρόσθετες τυχόν πληροφορίες ή διευκρινήσεις, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται  στον υπεύθυνο του προγράμματος Mr. Luo Feida (Andy) (luofeida@hotmail.com ).

Τμήμα Διεθνών Σχέσεων