Friday 29 March 2024

Ανακοίνωση Ορκωμοσίας Ιουλίου 2016

Η ορκωμοσία για τους τελειόφοιτους της περιόδου Ιουνίου 2016 θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 28 Ιουλίου 2016, ώρα 12:00μ.μ. στην Αίθουσα Τελετών του Α.Π.Θ.

Ώρα προσέλευσης φοιτητών: 11:00πμ. στον 4ο όροφο της σχολής Ο.Π.Ε. (Παραλαβή Τηβέννων)

Προθεσμία κατάθεσης δικαιολογητικών:

Από 16/6/2016-1/7/2016 και ώρες 11:00πμ. έως 13:00.

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

1. Αίτηση Ορκωμοσίας,
2. Βιβλιάριο Υγείας ΑΠΘ (για όσους έχει εκδοθεί),
3. Ακαδημαική Ταυτότητα,
4. Βεβαίωση από τη βιβλιοθήκη του Τμήματος, ότι δεν οφείλει κανένα βιβλίο και ότι έχει παραδοθεί σε CD η Πτυχιακή εργασία.
5. Βεβαίωση διαγραφής από τη φοιτητική εστία (για όσους διέμεναν)

Αντίγραφο πτυχίου και λοιπά πιστοποιητικά

Tην επόμενη μέρα της ορκωμοσίας, μπορείτε να παραλάβετε από τη Γραμματεία του Τμήματος δωρεάν, ένα αντίγραφο πτυχίου και ένα πιστοποιητικό αναλυτικής βαθμολογίας. Για κάθε επιπλέον αντίγραφο πτυχίου ή πιστοποιητικό αναλυτικής βαθμολογίας θα πρέπει να καταθέσετε στη Γραμματεία, το σχετικό γραμμάτιο είσπραξης (παράβολο), των 6,00€ για κάθε πιστοποιητικό. Το Γραμμάτιο είσπραξης πληρώνεται στην Τράπεζα Πειραιώς.

Μεμβράνη Πτυχίου

Για την έκδοση της μεμβράνης του πτυχίου, θα πρέπει να καταθέσετε στη Γραμματεία το σχετικό γραμμάτιο είσπραξης (παράβολο), των 32,00€. Το Γραμμάτιο είσπραξης πληρώνεται στην Τράπεζα Πειραιώς.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος