Wednesday 24 April 2024

Ανακοίνωση για δηλώσεις μαθήματων εαρινού εξάμηνου 2014-2015

Καλούνται όλοι οι προπτυχιακοί φοιτητές να υποβάλλουν από : 26 Μαρτίου 2015 έως και 20 Απριλίου 2015 Ηλεκτρονική Δήλωση Μαθημάτων για το Εαρινό Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2014-2015, κάνοντας χρήση του Ιδρυματικού τους λογαριασμού μέσω της ιστοσελίδας: www.m.auth.gr ή από την εφαρμογή για κινητά Α.Π.Θ mobile (διαθέσιμη σε android και IOS) επιλέγοντας Ηλεκτρονική Γραμματεία ->Δήλωση εγγραφής εξαμήνου, αφού πραγματοποιηθεί Είσοδος με τα στοιχεία του ιδρυματικού λογαριασμού.

Αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορείτε να κάνετε δήλωση, επικοινωνήστε εγκαίρως με τη Γραμματεία του Τμήματος,ή με την κα. Παπαδοπούλου Έφη (τηλ: 2310992055)

Μετά την ολοκλήρωση δήλωσης μαθημάτων, οι φοιτητές μπορούν να υποβάλλουν έως τις 30 Απριλίου 2015 δήλωση συγγραμμάτων στον ΕΥΔΟΞΟ, στο σύνδεσμο: www.evdoxus.gr

Όσοι φοιτητές είναι σε πρόγραμμα Erasmus, δεν επιτρέπεται να κάνουν Δηλώση Μαθημάτων για νέα μαθήματα. Επιτρέπεται μόνο να κάνουν δήλωση για μαθήματα που έχουν παρακολουθήσει ήδη και τα χρωστούν.

Από την Γραμματεία του Τμήματος