Saturday 20 April 2024

Έναρξη δήλωσης μαθημάτων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παρακαλούνται όλοι οι προπτυχιακοί φοιτητές από τη Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2013 έως και την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2013 να υποβάλλουν την Ηλεκτρονική Δήλωση Μαθημάτων  για τη Χειμερινή Περίοδο Ακαδημαϊκού Έτους 2013-2014, κάνοντας χρήση του Ιδρυματικού τους λογαριασμού (Webmail).

Επίσης από τη Δευτέρα 25 Νοεμβρίου 2013 έως και την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2013 θα μπορούν να δηλώσουν συγγράμματα μέσω του ΕΥΔΟΞΟΣ (Στην ηλεκτρονική σελίδαwww.eudoxus.gr). Υπενθυμίζεται ότι θα πρέπει να έχει προηγηθεί η δήλωση  των μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου. Έτσι αν κάποιος φοιτητής προβεί σε δηλώσεις συγγραμμάτων στον ΕΥΔΟΞΟ, χωρίς να έχει κάνει δήλωση μαθημάτων, θα πρέπει να επιστρέψει τα συγγράμματα στη Βιβλιοθήκη, διαφορετικά δεν θα μπορεί να λάβει ξανά, συγγράμματα μέσω του ΕΥΔΟΞΟΣ. Για οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την δήλωση (συγγράμματος)  οι φοιτητές  μπορούν να απευθύνονται στο Γραφείο Αρωγής Χρηστών του ΕΥΔΟΞΟΣ, στο τηλέφωνο 2107722100. Όσον αφορά σε προβλήματα στη χρήση της ηλεκτρονικής τους διεύθυνσης, μπορούν να απευθύνονται στην Κεντρική Βιβλιοθήκη στο Γραφείο Πληροφόρησης του Α.Π.Θ. (N.O.C.).

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ακολουθεί δεύτερη ανακοίνωση με οδηγίες για τη δήλωση των μαθημάτων

Από τη Γραμματεία του Τμήματος