Tuesday 23 April 2024

Προεγγραφές στο μάθημα «Αθλητική Δημοσιογραφία ΙΙ» του Εαρινού εξαμήνου για το Ακ. έτος 2022-23

Καλούνται οι φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το μάθημα «Αθλητική Δημοσιογραφία ΙΙ» του εαρινού εξαμήνου, να δηλώσουν πρόθεση για συμμετοχή, στον σύνδεσμο που υπάρχει στο τέλος του κειμένου. Το μάθημα αφορά αποκλειστικά σε όσους/ες έχουν ήδη εξεταστεί μ΄ επιτυχία, στο μάθημα του Χειμερινού εξαμήνου του παρόντος έτους ή παρελθόντων ετών. Θα έχει εργαστηριακή μορφή και υποχρεωτικές παρακολουθήσεις και θα γίνεται κάθε Παρασκευή κατά τις ώρες 11.00 – 14.30, στην αίθουσα των Η/Υ του Τμήματος στον 2ο όροφο του κτηρίου της ΟΠΕ (Νομική).

Κριτήρια συμμετοχής: Προηγούνται οι επί πτυχίω φοιτητές/τριες, οι φοιτητές/τριες του 4ου έτους και κατόπιν οι φοιτητές/τριες του 3ου έτος, με την  προϋπόθεση που τέθηκε ανωτέρω.

Θα γίνουν δεκτοί/ές συνολικά δεκαοχτώ  (18) φοιτητές/τριες.

Σε κάθε περίπτωση, θα τηρηθεί η εξής σειρά προτεραιότητας: Συμμετοχή στο μάθημα (παρουσίες) κατά το χειμερινό εξάμηνο, βαθμός εξαμήνου,  προτεραιότητα στη δήλωση πρόθεσης συμμετοχής.

Οι επιλεγέντες θα ενημερωθούν με e mail.

Δηλώστε πρόθεση συμμετοχής στον σύνδεσμο: