Friday 29 March 2024

Εκδήλωση “30 Χρόνια Erasmus στη Θεσσαλονίκη”

Η Πρόεδρος της Επιτροπής Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων, Αναπληρώτρια Πρύτανη Ακαδημαϊκών και Φοιτητικών Θεμάτων, Καθηγήτρια Αριάδνη Στογιαννίδου και το Τμήμα Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων (ΤΕΕΠ), σας προσκαλούν στην εκδήλωση “30 Χρόνια Erasmus στη Θεσσαλονίκη”, που οργανώνει το ΤΕΕΠ, Διεύθυνση Συντονισμού Ακαδημαϊκών Μονάδων, στις 25 Μαΐου 2017, ώρα 18:00.

Δείτε τη σχετική πρόσκληση και το τελικό πρόγραμμα.

Σημειώνεται ότι η εκδήλωση είναι μέρος του τριημέρου εορταστικών εκδηλώσεων για τον εορτασμό των 30 χρόνων του Προγράμματος Erasmus, που διοργανώνει το Τμήμα Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων του ΑΠΘ, σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, το Αλεξάνδρειο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και τα Δίκτυα Φοιτητών Erasmus (ESN) των τριών Ιδρυμάτων (δείτε την αφίσα των εκδηλώσεων).