Friday 19 April 2024

'Travel Journalism and Communication' Πληροφορίες και εγγραφή

αγγλόφωνο και το παρακολουθούν και φοιτητές Erasmus,  με τους οποίους θα συνεργαστείτε σε βιωματικές ασκήσεις και εργασίες. Το μάθημα θα γίνεται κάθε Παρασκευή στις 11:30 στην αίθουσα 4α και η παρακολούθηση είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ λόγω της φύσης του μαθήματος (βιωματικό.) Ο τελικός βαθμός προκύπτει από τη συμμετοχή σας στις βιωματικές δραστηριότητες και εξωτερικές δράσεις κατά την ώρα του μαθήματος (50%), καθώς και από την τελική εργασία (50%). Στο μάθημα ακολουθείται η μέθοδος της ‘αντεστραμμένης τάξης’, που σημαίνει ότι κάθε εβδομάδα θα πρέπει να βλέπετε τις σύντομες  βιντεοδιαλέξεις (8′) και να μελετάτε το υλικό που θα σας δίνεται, ΠΡΙΝ έρθετε στο μάθημα. Στο μάθημα θα συμμετάσχει περιορισμένος αριθμός φοιτητών/τριων,  γι’ αυτό παρακαλώ να δηλώσετε εγκαίρως (στην παρακάτω φόρμα) την προεγγραφή σας στο μάθημα.  Η ΔΗΛΩΣΗ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΤΙΚΗ. Στο πρώτο μάθημα θα δοθούν αναλυτικές οδηγίες.

Η διδάσκουσα Φ. Γαλατσοπούλου (fgal@jour.auth.gr)

]]>