Friday 29 March 2024

Ανακοίνωση για το στεγαστικό επίδομα 2015

Σύμφωνα με έγγραφο του Υπουργείου Οικονομικών για τη χορήγηση του Στεγαστικού επιδόματος, το Τμήμα Δημοσιογραφίας και ΜΜΕ θα παραλαμβάνει τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, με την ολοκλήρωση της φορολογικής δήλωσης του δικαιούχου, του έτους 2015 και την έκδοση του εκκαθαριστικού ( ή αντίγραφο δήλωσης φορολογίας εισοδήματος Ε1 / 2015 – για εισοδήματα του έτους 2014).

Η ημερομηνία υποβολής αιτήσεων θα είναι ανοιχτή και δεν θα έχει καταληκτική ημερομηνία.

Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα μας και στον πίνακα ανακοινώσεων της σχολής.

Οι φοιτητές μπορούν να παραλαμβάνουν και να καταθέτουν τα δικαιολογητικά στη Γραμματεία του Τμήματος μεταξύ 11-1 στην υπάλληλο Παπαδοπούλου Έφη.

Κατεβάστε τα σχετικά έγγραφα.