Friday 29 March 2024

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ
ΜΟΝΟΤΜΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ & ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Κυρίες και κύριοι Προεδροι,

Εκ μέρους της Αντιπρυτάνεως Ακαδημαϊκών Υποθέσεων & Προσωπικού, Καθηγήτριας Δέσπως Αθ. Λιάλιου, σας διαβιβάζουμε πρόσκληση του Προέδρου του Συνδέσμου Ελληνικών Ακαδημαϊκών Βιβλιοθηκών στην Ημερίδα Ενημέρωσης για τη Δράση «Ελληνικά Ακαδημαϊκά Ηλεκτρονικά Συγγράμματα και Βοηθήματα» που πραγματοποιείται την προσεχή Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2012 και ώρα 12.00, στο Αμφιθέατρο της Κεντρικής Βιβλιοθήκης του ΑΠΘ.

Παρακαλούμε να ενημερώσετε σχετικά τα μέλη ΔΕΠ & του φοιτητές των Σχολών/Τμημάτων σας. Σας διαβιβάζεται το σχετικό ενημερωτικό υλικό και σημειώνεται ότι ειναι απαραίτητη η συμπλήρωση της ειδικής φόρμας στην ιστοσελίδα της Δράσης (http://www.kallipos.gr).

Δημήτριος Κουής,
Διαχειριστής της Δράσης “Ελληνικά Ακαδημαϊκά Ηλεκτρονικά Συγγράμματα και Βοηθήματα”
Email: dkouis@gmail.gr / kouis@unioncatalog.gr
και
Μαρία Θάνου
Ε.Δ.Ει.Λ. / ΤΜΗΜΑ Δ’ – Γραμματεία Κ.Π.Σ.
ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
Ηρώων Πολυτεχνείου 9