Thursday 28 March 2024

Αξιολόγηση Μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου Ακαδημαϊκού Έτους 2011-2012 (2)

Η διαδικασία της ηλεκτρονικής αξιολόγησης θα ολοκληρωθεί στις 5/2/12.
Η Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας (ΜΟ.ΔΙ.Π.) του Α.Π.Θ. καταβάλλει συνεχείς προσπάθειες για τη βελτίωση των υπηρεσιών του Πανεπιστημίου μας. Σε αυτό το πλαίσιο εντάσσεται και η διευκόλυνσή σας στη διαδικασία της αξιολόγησης.
Μέσω της ιστοσελίδας της ΜΟ.ΔΙ.Π. (σύνδεση ΕΙΣΟΔΟΣ) μπορείτε να αξιολογήσετε τα μαθήματα που παρακολουθείτε σε κάθε εξάμηνο, καθώς και τους αντίστοιχους διδάσκοντες. Η είσοδός σας στο σύστημα αξιολόγησης γίνεται με τη χρήση του πανεπιστημιακού σας λογαριασμού. Το πρόγραμμα έχει αναπτυχθεί έτσι, ώστε να διασφαλίζεται η ανωνυμία σας και να μην είναι δυνατή η ταυτοποίηση των απαντήσεών σας με κανέναν τρόπο και από κανέναν.
Στην ιστοσελίδα θα βρείτε και όλες τις απαραίτητες οδηγίες χρήσης για τη διαδικασία της αξιολόγησης.
Στο τέλος της αξιολόγησής σας, υπάρχει ακόμη ένα ερωτηματολόγιο σχετικά με τη νέα διαδικασία.
Παρακαλούμε θερμά να το απαντήσετε, ώστε μέχρι το επόμενο εξάμηνο να έχουν αποκατασταθεί τυχόν προβλήματα.