Thursday 28 March 2024

Προκήρυξη 2 υποτροφιών για το Chinese Cultutre Summer Program 2020, από το Shanghai International Studies University της Κίνας

Σας ενημερώνουμε ότι στην ιστοσελίδα του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων (http://international-relations.auth.gr/el/node/2052) έχει αναρτηθεί ανακοίνωση για προκήρυξη δύο (2) υποτροφιών σε άριστους προπτυχιακούς ή μεταπτυχιακούς φοιτητές του Α.Π.Θ. για παρακολούθηση Θερινού Σχολείου από 6 έως 24 Ιουλίου 2020, στο Shanghai International Studies University (SISU), στο πλαίσιο της Συμφωνίας Επιστημονικής Συνεργασίας του Α.Π.Θ. με το εν λόγω Πανεπιστήμιο.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων έως την Παρασκευή 6 Μαρτίου, 2020 στις 12:00 το μεσημέρι στο Τμήμα Διεθνών Σχέσεων (γρφ. 10, ισόγειο Κτιρίου Διοικήσεως).

Πληροφορίες: Σοφία Λογοθέτη-Μανωλιάδου, τηλ. 2310 995307

Παρακαλούμε για την ενημέρωση των ενδιαφερομένων φοιτητών σας και για την ανάρτηση της ανακοίνωσης μαζί με τα συνημμένα της στην ιστοσελίδα του Τμήματός σας.

Τμήμα Διεθνών Σχέσεων
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ