Saturday 20 April 2024

Επείγουσα ανακοίνωση για όλους τους προπτυχιακούς φοιτητές.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

• Παρακαλούνται όλοι οι προπτυχιακοί φοιτητές (όλων των εξαμήνων) του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μ.Μ.Ε. να μπουν στον ηλεκτρονικό σύνδεσμο http://m.auth.gr που διατίθεται από το Κέντρο Υποστήριξης Τεχνολογιών Πληροφορικής του Α.Π.Θ., και να υποβάλλουν Δήλωση Εγγραφής Εξαμήνου.
  • Απαραίτητη προϋπόθεση χρήσης της υπηρεσίας είναι η ύπαρξη ενεργού ιδρυματικού  λογαριασμού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από το Κέντρο Λειτουργίας Δικτύου του Α.Π.Θ.(Κ.Λ.Δ.).
  • Προθεσμία υποβολής της Δήλωσης Εγγραφής Εξαμήνου : Έως 30 Νοεμβρίου 2012.
  • Προσοχή! Η Δήλωση Εγγραφής Εξαμήνου πρέπει να επαναλαμβάνεται στην αρχή κάθε εξαμήνου και μέχρι τη λήψη του πτυχίου για τη διατήρηση της φοιτητικής ιδιότητας.
  • Για τη Δήλωση Μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου Ακαδημαϊκού Έτους 2012-2013, θα βγει εκ νέου ανακοίνωση από τη Γραμματεία του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος