Thursday 28 March 2024

Aristotle Racing Team // Recruitment Day

Η Aristotle Racing Team δίνει την ευκαιρία σε νέα μέλη, φοιτητές του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης να στελεχώσουν την ομάδα για την αγωνιστική σεζόν 2017-2018. Είσαι λοιπόν κι εσύ φοιτητής; Τα μέλη της ομάδας διοργανώνουν ανοιχτή εκδήλωση προς όσους ενδιαφέρονται, την Τρίτη 4 Απριλίου 2017 και ώρα 19:00 στο κτήριο Κ.Ε.Δ.Ε.Α. (κόκκινο κτίριο πάνω από την Πανεπιστημιακή Φοιτητική Λέσχη Α.Π.Θ. , Γ’ Σεπτεμβρίου). Στην εκδήλωση αυτή θα παρουσιαστεί η ομάδα και η πορεία της μέχρι σήμερα. Στη συνέχεια, θα ακολουθήσει συζήτηση με τα μέλη της ομάδας γύρω από το τελευταίο μονοθέσιο και όχι μόνο. Η πρόσκληση δεν απευθύνεται αποκλειστικά σε φοιτητές της Πολυτεχνικής Σχολής αλλά και σε φοιτητές από όλο το Πανεπιστήμιο.

Αν ενδιαφέρεσαι λοιπόν να μάθεις περισσότερα για τη μελέτη, το σχεδιασμό και την κατασκευή ενός αγωνιστικού μονοθέσιου , αλλά και να λάβεις μέρος στο μεγαλύτερο μηχανοκίνητο φοιτητικό διαγωνισμό παγκοσμίως, σε περιμένουμε.

Υπεύθυνος επικοινωνίας για την εκδήλωση είναι: Τσακαλίδης Δημήτρης 6931105000