Thursday 25 April 2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Καλούνται οι Πρωτοετείς Φοιτητές του Τμήματος Δημοσιογραφίας και ΜΜΕ της κατηγορίας ΓΕΛ ΕΠΑΛ Α΄ΕΠΑΛ Β’ και ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΗΣ ΜΕΙΟΝΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ όπως πραγματοποιήσουν την ηλεκτρονική εγγραφή τους στο register.auth.gr (χωρίς εκτύπωση) από 21-28 /9 / 2015 όπως ενημερώθηκαν με σχετικό μήνυμα (sms/email). Επίσης, όσοι Πρωτοετείς έστειλαν την εγγραφή τους με courier και δεν πέρασαν από την γραμματεία καλούνται να περάσουν για να συμπληρώσουν το υποχρεωτικό στατιστικό ερωτηματολόγια της ΕΛΣΤΑΤ.

Στην κατηγορία Αλλοδαπών-Αλλογενών κρατών μελών της Ε.Ε. εισακτέων 2015 απαιτείται πρώτα η εγγραφή τους στο register.auth.gr η εκτύπωση της εγγραφής και έπειτα η κατάθεση του ανωτέρου εντύπου και των δικαιολογητικών στη γραμματεία.

Οι επιτυχόντες 2013 και 2014 Κύπριοι οι οποίοι στρατεύτηκαν δεν έχουν την δυνατότητα για εγγραφή τους στο register.auth.gr, οπότε και θα γίνει η εγγραφή τους σε χειρόγραφη μορφή.