Saturday 20 April 2024

Ηλεκτρονική δήλωση εγγραφής χειμερινού εξαμήνου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

• Παρακαλούνται ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ (όλων των εξαμήνων) του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μ.Μ.Ε ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΟΥΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ  ΕΞΑΜΗΝΟΥ, για το Ακαδημαϊκό Έτος 2013-2014, μπαίνοντας στον ηλεκτρονικό σύνδεσμο http://m.auth.gr που διατίθεται από το Κέντρο Υποστήριξης Τεχνολογιών Πληροφορικής του Α.Π.Θ.
  • Σε διαφορετική περίπτωση και σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 33 παρ. 2 του Νόμου 4009/2011, ΟΛΟΙ οι φοιτητές που εμπίπτουν σε αυτήν την κατηγορία ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ από τα Μητρώα του Τμήματος και ΧΑΝΟΥΝ τη φοιτητική τους ιδιότητα.
  • Απαραίτητη προϋπόθεση, χρήσης της υπηρεσίας είναι η ύπαρξη ενεργού ιδρυματικού  λογαριασμού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου(email) από το Κέντρο Λειτουργίας Δικτύου του Α.Π.Θ.(Κ.Λ.Δ.).
  • ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ παράτασης υποβολής της Δήλωσης Εγγραφής Χειμερινού Εξαμήνου 2013-2014 : Από 16 Οκτωβρίου 2013 Έως 29 Νοεμβρίου 2013.
  • Προσοχή!!!! 1)Η Δήλωση Εγγραφής Εξαμήνου ΠΡΕΠΕΙ να επαναλαμβάνεται στην ΑΡΧΗ κάθε εξαμήνου και μέχρι τη λήψη του πτυχίου για τη διατήρηση της φοιτητικής ιδιότητας.

Πατήστε εδώ για διαβάσετε τις οδηγίες για τη διαδικασία εγγραφής

Από τη Γραμματεία του Τμήματος