Friday 19 April 2024

Γενική Συνέλευση Ειδικής Σύνθεσης υπ΄αριθμ. 118/15-5-2013

Αριθμός συνεδρίασης : 118

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούνται τα μέλη της Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας, μέλος της οποίας έχετε οριστεί (απόφαση Συγκλήτου 2765/5-11-03), να προσέλθουν σε συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15 Μαΐου 2013 και ώρα 10.00 π. μ. στην αίθουσα 2, 2ος όροφος του κτηρίου του Τμήματος (Εγνατία 46).

Σε περίπτωση μη απαρτίας θα επαναληφθεί στις   10.30 π.μ. την ίδια ημέρα και στον ίδιο τόπο.

ΘΕΜΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ (αριθμ. 118).

1. Επικύρωση πρακτικών.

2. Συγκρότηση Ειδικής Επταμελούς Επιτροπής Επιλογής στη βαθμίδα του καθηγητή με γνω-

στικό αντικείμενο «Εφαρμογές Τεχνολογιών Πληροφορίας και Επικοινωνιών στα Μ.Μ.Ε.» μετά από αίτηση για εξέλιξη του Αναπλ. Καθηγητή κ. Α. Βέγλη.

3. Αλλαγή τίτλου Μεταπτυχιακής Διπλωματικής εργασίας της κ. Β. Λυκουρίνου.

4. Ορισμός τριμελών εξεταστικών επιτροπών των μεταπτυχιακών φοιτητών-τριών (κ.κ. Α. Παπαδοπούλου, Β. Λυκουρίνου, Α. Χλιούρα, Σ. Ιωαννίδη, Χ. Μπαλιάτσου, Α. Κωστοπούλου, Α. Ποδάρα).

5.  Απονομή τίτλου μεταπτυχιακών σπουδών (κ. Γ. Τριανταφύλλου).

6.   Διαγραφή μεταπτυχιακών φοιτητριών λόγω παρέλευσης του χρόνου ολοκλήρωσης σπουδών (κ.κ. Χ. Σκανδύλα, Σ. Μακραντωνάκη, Ι. Παπαδοπούλου).

7. Ορισμός θέματος υποψηφίου διδάκτορος κ. Ε. Σαββάκη.

8.  Φοιτητικά.

9.  Ανακοινώσεις-Αιτήσεις-Προτάσεις.