Friday 29 March 2024

ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Από την Πρυτανεία του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης ανακοινώνεται ότι η παραλαβή των δικαιολογητικών   για τη χορήγηση του φοιτητικού στεγαστικού επιδόματος των 1.000 ευρώ, θα πραγματοποιηθεί  από τη Δευτέρα 11 Μαρτίου 2013 έως  και την Παρασκευή  29 Μαρτίου  2013 στο ισόγειο του κτιρίου Διοικήσεως  από τις 12.00 μ. έως τις 15.00 μ.μ.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες  για δική τους διευκόλυνση να έχουν συμπληρωμένα όλα τα δικαιολογητικά  που απαιτούνται, πριν προσέλθουν για την κατάθεσή τους  στο ισόγειο του κτιρίου Διοικήσεως τις προβλεπόμενες ημέρες και ώρες.

ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ

Πατήστε επάνω στους τίτλους  για να εμφανιστούν οι σχετικές πληροφορίες:

ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΥ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2012-2013