Friday 29 March 2024

Γενική Συνέλευση Ειδικής Σύνθεσης 4/7/2012

Αριθμός συνεδρίασης : 108

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούνται τα μέλη της Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας, μέλος της οποίας έχετε οριστεί (απόφαση Συγκλήτου 2765/5-11-03), να προσέλθουν σε συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 4 Ιουλίου 2012 και ώρα 11.00 π.μ.   στην αίθουσα 2, 2ος όροφος του κτηρίου του Τμήματος (Εγνατία 46).

Σε περίπτωση μη απαρτίας θα επαναληφθεί στις 11.30 π.μ. την ίδια ημέρα και στον ίδιο τόπο.

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ (αριθμ. 108).

1. Προκήρυξη μιας θέσης Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Δίκτυα Επικοινωνίας-Ρεπορτάζ», μετά από αίτηση της μόνιμης επίκουρης καθηγήτριας κ. Αικατερίνης Μυστακίδου.
  2. Συγκρότηση Εκλεκτορικού Σώματος μιας θέσης Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του αναπληρωτή καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Τεχνολογία των Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Ηλεκτρονικά Μέσα Μαζικής Επικοινωνίας: Ραδιόφωνο-Τηλεόραση)».
  3. Απονομή τίτλου Μεταπτυχιακών Σπουδών (Β. Μπαρμποπούλου-Α.Ε. Μπιτζούνη).
  4. Ορισμός Τριμελούς Εξεταστικής Επιτροπής για την κρίση της διπλωματικής εργασίας της Μεταπτυχιακής φοιτήτριας (Χ.Καρυπίδου, Α.-Ε. Λουκοπούλου).
  5. Αντικατάσταση μέλους Τριμελούς Εξεταστικής Επιτροπής για την κρίση της διπλωματικής εργασίας της Μεταπτυχιακής φοιτήτριας (Σ.Τσιαρβούλα).
  6. Αναγόρευση διδάκτορα (Γ. Τσακμάκη).
  7. Πρόταση πρόσληψης και αποζημίωσης μεταπτυχιακών φοιτητών για συνεπικουρία μελών του Τμήματος για το χρονικό διάστημα από 1-1-2013 έως 31-12-2013.
  8. Φοιτητικά.
  9. Ανακοινώσεις-Αιτήσεις-Προτάσεις.