Friday 29 March 2024

Πρόσκληση Γ.Σ.Ε.Σ. 13/6/2012

Αριθμός συνεδρίασης : 107

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούνται τα μέλη της Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας, μέλος της οποίας έχετε οριστεί (απόφαση Συγκλήτου 2765/5-11-03), να προσέλθουν σε συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 13 Ιουνίου 2012 και ώρα 10.00 π.μ. στην αίθουσα 2, 2ος όροφος του κτηρίου του Τμήματος (Εγνατία 46).

Σε περίπτωση μη απαρτίας θα επαναληφθεί στις 10.30 π.μ. την ίδια ημέρα και στον ίδιο τόπο.

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ (αριθμ. 107).

1. Προκήρυξη Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών Ακαδημαϊκού Έτους 2012-2013 (ορισμός εξεταστών και υπεύθυνων συνεντεύξεων).
  2. Απονομή τίτλου Μεταπτυχιακών Σπουδών (Ε. Κουατροτσιόκι).
  3. Ορισμός τριμελών εξεταστικών επιτροπών για την κρίση διπλωματικών εργασιών των μεταπτυχιακών φοιτητριών (κ.κ. Α.Ε. Μπιτζούνη, Σ. Τσιαρβούλα).
  4. Αλλαγή τίτλων Μεταπτυχιακών Διπλωματικών Εργασιών (κ.κ. Ε. Μαλινάκη, Α. Χαρμάνης, Ι. Γκιώνη).
  5. Αιτήσεις υποψήφιων διδακτόρων (Μ Τσιούσια και Γ. Γιολτζίδου).
  6. Ορισμός θέματος υποψηφίου διδάκτορα (Ρ. Κωτσάκη).
  7. Ορισμός Επταμελούς Εξεταστικής Επιτροπής υποψήφιας διδάκτορος (Α. Χολιβάτου).
  8. Έκθεση Προόδου υποψήφιας διδάκτορος (Ε. Βάζου).
  9. Αίτηση διακοπής αναστολής σπουδών του μεταπτυχιακού φοιτητή (Κ. Καγκελίδη).
  10. Φοιτητικά.
  11. Ανακοινώσεις-Αιτήσεις-Προτάσεις.