Thursday 18 April 2024

Προσωρινή Γενική Συνέλευση Ειδικής Σύνθεσης 28/2/2012

Αριθμός συνεδρίασης : 104

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούνται τα μέλη της Προσωρινής Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης του Τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας, μέλος της οποίας έχετε οριστεί (απόφαση Συγκλήτου 2765/5-11-03), να προσέλθουν σε συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου 2012  και ώρα 10.30 π.μ. στην αίθουσα 2, 2ος όροφος του κτηρίου του Τμήματος (Εγνατία 46).

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ (αριθμ. 104).

1. Συγκρότηση Ειδικού Εκλεκτορικού Σώματος μιας θέσης Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Επικοινωνία-Πολιτική Επικοινωνιών».
  2. Αναγόρευση διδάκτορα (κ. Ε. Αβραάμ).
  3. Ορισμός θέματος και ορισμός τριμελούς επιτροπής υποψήφιου διδάκτορα (κ. Ν. Αντωνόπουλου).
  4. Ορισμός θέματος υποψήφιου διδακτόρα (κ. Σ. Σιδηρόπουλου).
  5. Ορισμός τριμελών εξεταστικών επιτροπών για την κρίση των διπλωματικών εργασιών των μεταπτυχιακών φοιτητριών ( κ.κ. Σ. Κλειδαρά, Ε. Κουατροτσιόκι).
  6. Εκθέσεις προόδου υποψηφίων διδακτόρων (κ. Ν. Κουμαρτζή, Ξ. Μόρφη, Ν. Δάλλας )
  7. Απονομή τίτλου Μεταπτυχιακών Σπουδών (Μ. Μανωλίκα).
  8. Ορισμός επταμελούς επιτροπής υποψηφίου διδάκτορα (Γ. Τσακμάκης).
  9. Αίτηση υποψηφίου διδάκτορα (Α. Τσιώλχα).
  10. Αίτηση διακοπής εκπόνησης διδακτορικής διατριβής του κ. Π. Ανδρέου.
  11. Επιλογή Μεταπτυχιακών Φοιτητών για την πλήρωση τεσσάρων (4) θέσεων με ωριαία αντιμισθία.
  12. Φοιτητικά.
  13. Ανακοινώσεις-Αιτήσεις-Προτάσεις.